process

... spracováva sa ...

VODIČ nákladného vozidla

Miesto práce: Celé Slovensko (podľa zákazky). Práca je vykonávaná podľa zákaziek na celom území Slovenska.

Ponúkaný plat (brutto): 1100,-€/mesiac

Termín nástupu: ihneď

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Prevádzka a obsluha nákladného automobilu
  • Kontrola naloženia vozidla a v prípade potreby pomoc so správnym rozdelením a zabezpečením nákladu v rámci stanovenej nosnosti vozidla
  • Zabezpečenie obsluhy a výkonu prác na nákladnom vozidle a hydraulickej ruke
  • Zabezpečenie prípravy pracoviska v mieste výkonu a počas trvania výkonu prác nákladného automobilu
  • Vykonávanie bežnej údržby prideleného vozidla
  • Kontrola technického stavu vozidla
  • Vypisovanie záznamov o prevádzke vozidla
  • Dodržiavanie pracovného rozvrhu
  • Výpomoc pri stavebných a výkopových prácach

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:

  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou

Zameranie, odbor: technické, stavebné

Jazykové znalosti: -

Vodičský preukaz: B, C, C + E

Počítačové znalosti :

  • Microsoft Office – užívateľská úroveň

Požadovaná prax: 2 roky

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • Osvedčenie o základnej kvalifikácii a Osvedčenie o pravidelnom výcviku podľa zákona č. 280/2006 Z.z. o povinnej základnej kvalifikácii a pravidelnom výcviku niektorých vodičov v znení neskorších predpisov
  • Kvalifikačná karta vodiča
  • Lekárska prehliadka
  • Doklad o psychickej spôsobilosti vodiča podľa zákona č. 8/2009 Z.z. o cestnej premávke a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 86 až 89)
  • Strojnícky preukaz výhodou (nie je podmienkou)
  • Manuálne a technické zručnosti
  • Samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, schopnosť komunikovať

ĎALŠIE POŽIADAVKY:

  • obsluha hydraulickej ruky - kurz
  • strojnícky preukaz výhodou (nie je podmienkou)

INFORMÁCIE O VÝBEROVOM KONANÍ:

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 28.02.2023

Svoje žiadosti so životopisom a kontaktným telefónnym číslom posielajte mailom na adresu: beata.plihalova@tvs.sk
Kontaktovať na osobný pohovor budeme iba vybraných uchádzačov.

+421 32 3262 310

tvs@tvs.sk