process

... spracováva sa ...

STROJNÍK stavebného stroja

Miesto práce: Celé Slovensko (podľa zákazky). Práca je vykonávaná podľa zákaziek na celom území Slovenska.

Ponúkaný plat (brutto): 1200,-€/ za mesiac

Termín nástupu: ihneď

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • technická príprava a údržba prideleného stavebného mechanizmu
  • obsluha a výkon prác stavebného stroja
  • príprava pracoviska v mieste výkonu a počas trvania výkonu prác stavebného stroja
  • riadenie, obsluha a bežná údržba stavebného stroja (lopatové rýpadlo, traktorbáger)
  • kontrola prevádzkyschopnosti pracovného stroja pred začatím práce, kontrola chodu a výkonu v priebehu práce
  • vedenie bežných záznamov o prevádzke pracovného stroja

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:

  • stredné odborné vzdelanie

Zameranie, odbor: technické, stavebné

Vodičský preukaz: B, C

Požadovaná prax: 2 roky

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • Preukaz o oprávnení na obsluhu stavebných strojov (strojnícky preukaz) podľa vyhlášky Ministerstva stavebníctva č. 77/1965 Zb. o výcviku, spôsobilosti a registrácii obslúh stavebných strojov (§ 2)
  • manuálne a technické zručnosti
  • prax na kolesové stavebné stroje, traktorbager

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 31.05.2022

Svoje žiadosti so životopisom a kontaktným telefónnym číslom posielajte mailom na adresu: tvs@tvs.sk; beata.plihalova@tvs.sk

Kontaktovať na osobný pohovor budeme iba vybraných uchádzačov.

+421 32 3262 310

tvs@tvs.sk