process

... spracováva sa ...

STAVBYVEDÚCI

Miesto práce: Celé Slovensko (podľa zákazky) / Práca je vykonávaná podľa zákaziek na celom území Slovenska.

Ponúkaný plat (brutto): 2 000,-€/ za mesiac

Termín nástupu: ihneď

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • koordinácia prác na stavbe
  • koordinovanie dodávateľov, subdodávateľov a dodávok materiálu
  • zodpovednosť za dodržiavanie harmonogramu postupov prác
  • realizácia stavebných prác v stanovených časových harmonogramoch, rozsahu a kvalite
  • kontrola dodržiavania stavebných postupov, bezpečnostných predpisov a kvality, objednávanie stavebného materiálu
  • aktualizácia rozsahu prác realizovaných cez poddodávky
  • príprava dokumentácie a podkladov na fakturáciu za vykonané práce
  • zodpovednosť za dodržiavanie technologických predpisov
  • priebežné reportovanie aktuálnej situácie vykonaných stavebných prác a dodržiavanie termínov
  • kontrola projektu (náklady, kvalita, termíny, bezpečnosť)
  • dohľad nad projektovými dokumentmi a príslušnými povoleniami
  • kontrola projektovej a realizačnej dokumentácie zákaziek
  • zabezpečovanie súladu vykonávaných činností s platnou legislatívou, všeobecne platnými ustanoveniami, požiadavkami zákazníka a internými predpismi

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:

  • stredoškolské s maturitou
  • vysokoškolské I. stupňa

Zameranie, odbor: technické, stavebné

Jazykové znalosti: -

Vodičský preukaz: B

Počítačové znalosti – používateľ:

  • Microsoft Excel - pokročilý
  • Microsoft Word - pokročilý
  • Microsoft Outlook – pokročilý

Požadovaná prax: 3 roky

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • odborná spôsobilosť na činnosť stavbyvedúceho výhodou
  • spoľahlivosť a zodpovednosť
  • organizačné schopnosti
  • dôležitou požiadavkou je pokročilé čítanie z projektovej dokumentácie
  • vedenie BOZP
  • znalosti v oblasti BOZP, PO a ochrany ŽP
  • vzdelanie technického a ekonomického smeru
  • technické zručnosti
  • prax v odbore
  • vysoké pracovné nasadenie
  • schopnosť riadiť a viesť pracovný kolektív
  • promptne reagovať na vzniknuté problémy na stavbách a následne hľadať ich konštrukčné riešenia
  • samostatnosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť, flexibilita, zvládnutie stresu s nadhľadom

Špecifikácia:

  • krajinné, líniové inžinierske stavby, hrubé stavby

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 28.02.2022

Svoje žiadosti so životopisom a kontaktným telefónnym číslom posielajte mailom na adresu: tvs@tvs.sk

Kontaktovať na osobný pohovor budeme iba vybraných uchádzačov.

KONTAKT:

tel.č.: +421/32/3262 208

e-mail: beata.plihalova@tvs.sk; tvs@tvs.sk

+421 32 3262 310

tvs@tvs.sk