process

... spracováva sa ...

Rozpočtár

Miesto práce: Trenčín

Ponúkaný plat (brutto): dohodou

Termín nástupu: ihneď

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • príprava, spracovanie rozpočtov podľa projektovej dokumentácie, podľa výkazu výmer
  • zostavovanie cenových kalkulácií zohľadňujúcich všetky faktory ovplyvňujúce konečnú hodnotu nákladov – výrobné, materiálové
  • analýza cenových ponúk od subdodávateľov
  • príprava súpisov a podkladov k fakturácii
  • príprava dokladov a dokumentácie k odovzdaniu stavieb

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa

Zameranie, odbor: technické, stavebné

Jazykové znalosti: -

Vodičský preukaz: B

Počítačové znalosti – používateľ:

  • Microsoft Excel - pokročilý
  • Microsoft Word - pokročilý
  • AutoCAD – základy
  • CENKROS plus – pokročilý

Požadovaná prax: 2 roky

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • vzdelanie technického smeru
  • analytické myslenie a matematické schopnosti
  • schopnosť pracovať v tíme
  • prax v odbore
  • samostatnosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť, flexibilita

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 5.8.2016

Svoje žiadosti so životopisom a kontaktným telefónnym číslom posielajte mailom na adresu: tvs@tvs.sk

Kontaktovať na osobný pohovor budeme iba vybraných uchádzačov.

+421 32 3262 310

tvs@tvs.sk