process

... spracováva sa ...

MONTÉR stavebných činností / STAVEBNÝ ROBOTNÍK

Miesto práce: Celé Slovensko (podľa zákazky). Práca je vykonávaná podľa zákaziek na celom území Slovenska.

Ponúkaný plat (brutto): 1050,-€/ za mesiac

Termín nástupu: ihneď

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • realizácia inžinierskych sietí, stavebná činnosť
  • výkopové, stavebné, montérske a ostatné práce pri budovaní kanalizácie

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

vodár, strojník, inštalatér, murár, tesár, železiar (armovač)

Vodičský preukaz:

B (C; CE – výhodou)

Počet rokov praxe:

2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

samostatnosť, spoľahlivosť, manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť

TERMÍN uzávierky prijímania žiadostí o účasť na výberovom konaní do 31.05.2022.

Žiadosti so životopisom a kontaktným telefónnym číslom zasielajte mailom na adresu: tvs@tvs.sk; beata.plihalova@tvs.sk

Kontaktovať na osobný pohovor budeme len vybraných uchádzačov.

KONTAKT:

Tel.č.: +421 903 252 479

e-mail: tvs@tvs.sk; beata.plihalova@tvs.sk

+421 32 3262 310

tvs@tvs.sk