process

... spracováva sa ...

Prenájom stavebnej techniky

V rámci skvalitňovania služieb Tvs a.s. ponúka prenájom vozidiel špeciálnej dopravy nielen pre firmy, ale aj pre obyvateľstvo.

Aktuálne ceny za prenájom techniky nájdete v ceníku.

Cisternový príves

Cisternové prívesy (1m³) sú vhodné ako dočasný zdroj pitnej vody. Dvojité opláštenie chráni obsah pred prehrievaním. Pripojenie prívesu je možné aj za osobný automobil strednej triedy, cez spájacie zariadenie tkzv. „guľu“. Hmotnosť plne naloženého prívesu je 1300 kg.

Komatsu WB93R

Pracovný stroj Komatsu WB93R patrí medzi najvýkonnejšie vo svojej triede. Ako rýpadlo-nakladač je využiteľný na akékoľvek zemné práce až do hĺbky 5m. Je vybavený hydraulickým kladivom, ktoré prerazí aj ten najtvrdší povrch. S použitím podkopových lopát (40, 80cm) je vhodný na kopanie vodovodných a kanalizačných prípojok, alebo pri kopaní základov pre rodinné domy.

Mercedes Benz ATEGO

Mercedes Benz ATEGO je trojstranný sklápač vybavený hydraulickou rukou FASSI, ktorá umožňuje naloženie ťažkého materiálu až do hmotnosti 805kg/4,9m, 995kg/4m. Je vhodný najmä na prevoz sypkých materiálov, alebo stavebných materiálov.

Na prevoz zeminy, alebo iných materiálov ponúka spoločnosť TVS a.s. vozidlá IVECO Daily. Tie sa vyznačujú nízkou nakladacou výškou, čo vyhovuje najmä pri použití mini-rýpadiel príp. šmykom riadených nakladačov.

Všetky potrebné informácie získate na :

Tel. č.: 0902 964 675 , email: doprava@tvs.sk